Naujienos

Praėjusį svaitgalį Panevėžio Žemynos progimnazijos dirbtinės dangos futbolo stadione vyko berniukų gimusių 2007 metais futbolo 9×9 turnyras Panevėžio futbolo akademijos taurei laimėti. Dvi dienas vykusiame futbolo turnyre varžėsi septynios komandos iš Lietuvos: Panevėžio FA-B, Marijampolės „Sūduva”, Vilniaus „Milanas”, Klaipėdos FM, Kauno „Ąžuolas”, Kauno „Girionys”, Panevėžio FA-A. Varžybos vyko rato sistema, 2 kėlinius po 18 minučių.

Aikštelėje žaidėjai kovojo ne tik tarpusavyje, bet ir su karštu oru, nes visą savaitgalį svilino 29 laipsnių karštis. Šiam turnyrui geriausiai buvo pasiruošusi Panevėžio FA-A komanda, kuri laimėjusi visus susitikimus užtikrintai tapo nugalėtojais. Panevėžiečių trenerio Albino Radecko muonone, gerai žaidė visi, tačiau ypatingai malonu pažymėti greito puolėjo Roko Kulbio žaidimą, kuris lemiamose rungtynėse su Klaipėdos FM komanda pelnė net 2 įvarčius. Taip pat geru žaidimu Panevėžio FA-B komandoje išsiskyrė: Gabrielius Saulius Likša, Nojus Mulevičius, Kajus Puzinas, Augustas Gedžiūnas, Danielius Tomkevičius.

Turnyro prizininkams taures ir medalius įteikė Panevėžio futbolo akademijos direktorius Darius Butkus. Taip pat asmeniniais prizais buvo apdovanoti ir geriausi komandų žaidėjai. Panevėžiečių gretose geriausiais tapo: Kajus Puzinas (Panevėžio FA-B) ir Majus Žižys (Panevėžio FA-A).

Turnyro nugalėtojais tapo: Adas Jasiūnas, Gustas Muraška, Majus Žižys, Ignas Lukoševičius, Matas Dilys, Matas Pušnys, Arminas Astafejevas, Airidas Šaltys, Rokas Kulbis, Eimantas Žižiūnas, Aronas Šlikas. Treneris Albinas Radeckas.