Naujienos

2019 m.08.31 d. Panevėžyje vyko tarptautinis vaikų futbolo turnyras FA „Panevėžys” taurei laimėti. Turnyre dalyvavo 15 komandų iš Šiaulių, Vilniaus, Klaipėdos, Utenos, Pakruojo, Daugpilio, Žodino ir Panevėžio komandos. Saulėtą paskutinę vasaros dieną komandos varžėsi naujame sintetinės dangos stadione. Žaidimas vyko A ir B lygio pogrupiuose.

III vietą turnyre užėmė svečiai iš Baltarusijos „Žodino” miesto. II tapo kasmetiniai turnyro dalyviai Daugpilio komanda. Čempionais tapo Vilniaus „Žalgiriečio” futbolininkai. FA „Panevėžys” komanda užėmė garbingą IV vietą. Treneris – Giedrius Juzelėnas.

Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas – Platon Karolik (Žodino).

Geriausiu vartininku išrinktas panevėžietis Matas Liaudanskas.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais, visi turnyro dalyviai – atminimo medaliais.

Turnyrą organizavo Futbolo akademija „Panevėžys” kartu su Panevėžio apskrities futbolo federacija.