Be kategorijos

DĖL ČEMPIONIŲ TITULO SUSIRUNGS VILNIETĖS IR PANEVĖŽIETĖS

Jonavos sporto arenoje sužaistos LMFA Lietuvos moterų futsalo čempionato pusfinalio rungtynės. Po įtemptos kovos kelialapius į finalą pelnė Vilniaus MFA „Žalgiris“ ir Panevėžio FA-FK „Panevėžio“ komandos.

Titulą ginančios žalgirietės po baudinių serijos įveikė „SC-Ukmergė“ ekipą. Gabija Toropovaitė pirmo kėlinio vidury išvedė ukmergiškes į priekį, bet Ugnė Šmitaitė tiksliu smūgiu 38 minutę išsaugojo vilniečių šansus kovoti dėl aukso. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 1:1, o baudinių serijoje 3:1 buvo taiklesnės vilnietės.

Kitame pusfinalyje panevėžietės rezultatu 3:0 pranoko Vilniaus FM, pasižymėjus Terezai Romanovskajai, Karilei Liužinaitei ir Marijai Galkinai. Rungtynės dėl medalių numatytos kovo 10 dieną Jonavos sporto arenoje.

Turnyre dėl 5–8 vietų Gargžduose puikiai pasirodė Utenos FK „Utenis“, įveikęs visas varžoves. Žemiau išsirikiavo Gargždų FK „Banga“, FK „Jonava“ ir Šiaulių SG-FA „Šiauliai“.

Nemenčinėje surengtas turnyras dėl 9–12 vietų, kuriame daugiausiai taškų pelnė Kauno SM „Tauras“, aplenkęs Vilniaus FK „JL Stars“, Nemenčinės MFK ir Tauragės SC-FK „Tauras“ komandas.