Naujienos

Rugpjūčio 17 dieną Kaune vyko 2007 metais gimusių berniukų tarptautinis futbolo turnyras „KAUNAS CITY CUP-2018”. Turnyre dalyvavo aštuonios komandos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius, A pogrupis: BVSA Trakai FA, Kauno „Ąžuolas”, Snovsk Diusš (Ukraina), Vilniaus „Ateitis”; B pogrupis: Vilniaus BFA, FK „Vilkija”, FA „Panevėžys”, Marijampolės FC „Sūduva”. Komandos pogrupiuose žaidė rato sistema, varžybų trukmė 20 minučių.

Trenerio Albino Radecko treniruojama FA „Panevėžys” komanda rezultatais 1:0 įveikė Vilniaus BFA ir FK „Vilkija” komandas, ir lygiosiomis 1:1 sužaidė su Marijampolės FC „Sūduva”. Pogrupyje pirmą vietą užėmę panevėžiečiai pusfinalyje 1:1 sužaidė ir tik po baudinių 1:0 laimėjo prieš Vilniaus „Ateitis” komandą. Finale futbolo akademijos auklėtiniai vėl susitiko su Vilniaus BFA komanda, nors per pagrindinį varžybų laiką laimėti ir nepavyko (1:1), tačiau panevėžiečiai 3:1 laimėjo baudinių seriją ir tapo „KAUNAS CITY CUP-2018” turnyro nugalėtojais.

Čempionams buvo įteikta nugalėtojų taurė. Asmeniniais prizais apdovanoti: Gabrielius Likša (geriausias turnyro gynėjas) ir Matas Petrulaitis (geriausias komandos žaidėjas). Anot komandos trenerio, turnyro metu labai geru žaidimu išsiskyrė Nojus Mulevičius, Eimantas Žižiūnas ir Armandas Bunys.

Nugalėtojais tapo: Armandas Bunys, Armandas Pukevičius, Pijus Sadauskas, Oskaras Janušas, Eimantas Žižiūnas, Matas Petrulaitis, Gabrielius Likša, Kajus Puzinas, Benas Kavaliūnas, Augustas Gedžiūnas, Danielius Tomkevičius, Kornelijus Užėnas, Jokūbas Silantjevas, Nojus Mulevičius. Treneris Albinas Radeckas.