LFF Salės Futbolo taurės II etapo rezultatai

 

Rung.

  Nr.

„Namai”

„Išvyka”

Data

  1. FK „TVM-Merkys“   Varėna FK „Salininkai“  Vilnius

9:4(4:2)

2017.01.15 17.00

Ąžuolo gimn.sporto salė

I.Kaprašovas

K.Duchnovič

  2. FC „Antakalnio Parkas“  Kaunas FK „Tornado“ Kalvarija

2:3(1:1)

Tech.pralaimėj.  5:0

2017.01.09  20.20

VDU salė

Š.Tamulynas

E.Bucinskas

  3. FK „Vikingai“   Jonava FK „Centras“   Alytus

7:3(3:3)

2017.01.10 20.00

Liepų g.4 Juškonių kaimas

Š.Tamulynas

A.Dapkus

  4. FK „Danspin“  Raseiniai FK „Feniksai“   Kaunas

5:0 Tech.pralaimėj.

2017.01.12 20.00

Raseinių techn. Ir verslo mokykla

A.Dapkus

Š.Tamulynas

  5. FK „Divenda“     Kaišiadorys FK „Smūgis“     Kaunas

5:3(3:0)

2016.12.28 19.45 Kaišiadorys

A.Dapkus

E.Bucinskas

  6. FK „Sportidus“     Panėvežys FK „Šiauliai-Dakaras“  Ginkūnai

6:2(0:1)

2017.01.12 20.00

Šermukšnių salė

S.Vilniškis

M.Pomeckis

  7. FK „Baltic-Flora Express“   Panėvežys FK „Narjanta“    Kupiškis

7:6(5:5(3:2) ) po baudinių

2016.12.30 18.30

Šermukšnių salė

S.Vilniškis

M.Pomeckis

  8. FK „Orfa“      Panėvežys FC „Saulininkas-OB LT“ Šiauliai

2:8(1:5)

2016.12.29 20.15

Šermukšnių salė

S.Vilniškis

M.Pomeckis

2016/17 m. LFF Salės futbolo Taurės varžybų I etapo porų sąrašas

Sužaisti reikia iki 2017m. sausio 15 d.

Į antrą etapą pateko šios komandos:

  1. FK „Spartakas“    Vilnius
  2. FK „VDA“           Vilnius
  3. FK „Granitas“      Vilnius
  4. FK „Arsenalas“    Kaunas
  5. FK „Bočiai“          Klaipėda
  6. FK „Klaipėdos universitetas“      Klaipėda
  7. FK „ BYGGVITO“       Telšiai
  8. Akmenės SC-FK „Akmenė“         Naujoji Akmenė
  9. FK „Divenda“   Kaišiadorys
  10. FC „Saulininkas-OB LT“  Šiauliai
  11. FK „Baltic-Flora Express“ Panėvežys
  12. FC „Antakalnio parkas“ Kaunas
  13. FK „Vikingai“  Jonava
  14. FK „Danspin“  Raseiniai
  15. FK „Sportidus“  Panėvežys
  16. FK „TVM –Merkys“  Varėna
Rung.

  Nr.

„Namai”

„Išvyka”

Data

  9. FK „Spartakas“  Vilnius FK „Granitas“  Vilnius 7:5(5:2) 2017.02.03  20.45

Pliaterytės moky.

R.Valikonis

V.Gomolko

  10. FK „Divenda“  Kaišiadorys FK „Sportidus“ Panėvežys

7:5(4:1)

2017.02.04 15.00

Kaišiadorių technologijos ir verslo mokykla

Vit. Kazlauskas

A.Dapkus

 11. FK „TVM-Merkys“  Varėna FK „Baltik-Flora Express“ Panėvežys

9:8(4:2)

2017.02.04 14.00

Ąžuolo gimn.sporto salė

V.Gomolko

K.Bartuškevičius

  12. FK „Vikingai“  Jonava FK „VDA“  Vilnius

6:2(4:1)

2017.01.30 20.30

Liepų g.4 Juškonių kaimas

A.Dapkus

E.Bučinskas

  13. FK „Antakalnio parkas“  Kaunas FK „Arsenalas“  Kaunas

3:5(2:3)

2017.01.29 15.00

VDU salė

I.Kaprašovas

K.Duchnovič

  14. FK „Akmenė“   N.Akmenė FK „Klaipėdos Universitetas“  Klaipėda

?:?(?:?)

2017.02.09 18.30

N.Akmenės sporto centras

M.Lukjančukas

J.Lukjančukas

  15. FK „BYGGVITO“ Telšiai FK „Bočiai“   Klaipėda

7:6(2:2)

2017.01.20  19.30  Telšių SRC salė Birutės g. 60

M.Lukjančukas

J.Lukjančukas

  16. FK „Saulininkas-OB LT“ Šiauliai FK „Danspin“ Raseiniai

13:2(4:0)

2017.02.03 20.15

Šiaulių universiteto salė

S.Vilniškis

M.Pomeckis

 

Trečio etapo komandos:

  1. FK „Bekentas“ Vilnius    A lyga
  2. FK „Vievio Žiedas“  Vievis   A lyga
  3. FK „Vytis“  Kaunas   A lyga
  4. FK „Inkaras“ Kaunas   A lyga
  5. FK „Celsis“  Kaunas   A lyga
  6. FK „VIP“  Mažeikiai   A lyga
  7. FK „Lokomotyvas“ Radviliškis   A lyga
  8. FK „Baltija“ Panėvežys  A lyga
  9. FK „BYGGVITO“  Telšiai
  10. FK „Arsenalas“ Kaunas   A lyga
  11. FK „Vikingai“  Jonava
  12. FK „Saulininkas-OB LT“  Šiauliai
  13. FK „Spartakas“  Vilnius
  14. FK „TVM-Merkys“  Varėna
  15. FK „Divenda“   Kaišiadorys
  16. FK „Akmenė“ N.Akmenė – FK „Klaipėdos universitetas“ Klaipėda  nugalėtojas

 

Padidinti šriftą