Be kategorijos

Paskutinį rugsėjo šeštadienį Kauno rajone, Girionyse, vyko 2007 metais gimusių vaikų futbolo turnyras. Futbolo akademijai „Panevėžys” atstovavo dvi trenerio Albino Radecko treniruojamos komandos.

FA „Panevėžys A” komanda svo pogrupyje 0:0 sužaidė su Alytaus „Dainava”, 3:1 nugalėjo Kauno FM „Taurą”, 2:0 Vilniaus „Žalgiriečio B” komandą ir iškovojo I vietą.

FA „Panevėžys B” komanda 0:0 sužaidė su Kauno „Ąžuolu” ir su BSVA „Trakais”, 2:0 nugalėjo Vilniaus „Žalgirietį A” ,ir savo pogrupyje liko antri.

Kovoje dėl trečios vietos FA „Panevėžys B” komanda rezultatu 2:1 nugalėjo Alytaus „Dainavą”.

Turnyro finale susitiko mūsų akademijos A komanda su Kauno „Ąžuolu”. Rezultatu 1:0 pergalę šventė panevėžiečiai. Paskutinę minutę po Mato Pušnio perdavimo įvartį pelnė Rokas Kulbis.

Nugalėtojų gretose žaidė: Adas Jasiūnas, Oskaras Janušas, Majus Žižys, Augustas Butkus, Augustas Gedžiūnas, Gustas Muraška, Matas Dilys, Matas Pušnys, Arminas Astafejevas, Aronas Šlikas, Ignas Lukoševičius, Rokas Kulbis.

Trečią vietą iškovojo: Pijus Sadauskas, Armandas Pukevičius, Gabrielius Likša, Airidas Šaltys, Jokūbas Silantjevas, Danielius Tomkevičius, Benas Kavaliūnas, Kajus Puzinas, Kajus Steponaitis, Armandas Bunys, Klaidas Gilys, Kasparas Breimelis.

Turnyro geriausiu gynėju pripažintas Gabrielius Likša, geriausiu vartininku – Adas Jasiūnas.

A komandoje geriausio žaidėjo prizą gavo Matas Pušnys, B komandoje – Kajus Puzinas.