S. Dariaus ir S. Girėno taurė panevėžiečių rankose

Praėjusį šeštadienį Kaune S. Dariaus ir S. Girėno stadione vyko 2007 metais gimusių vaikų futbolo turnyras. Futbolo akademijai „Panevėžys“ atstovavo dvi trenerio Albino Radecko treniruojamos komandos. FA „Panevėžys“ A pgrupyje laimėjo visus susitikimus: 1:0 prieš Kauno „Ąžuolą B“, 3:0 prieš Vilniaus „Granitą“, 2:0 prieš Marijampolės „Sūduvą“, 7:0 prieš Kauno FM „Taurą B“ ir iškovojo pirmą vietą pogrupyje.

B pogrupyje dalyvavusi FA „Panevėžys B“ komanda 2:1 nugalėjo Ukmergės SC, 4:0 Kauno „Ąžuolą“, 0:1 pralaimėjo Kauno FM „Tauras“ komandai, o lemiamose rungtynėse netikėtai 1:0 nugalėjo Vilniaus „Geležinį Vilką“ ir užėmė pirmą vietą pogrupyje.

Finale susitiko pirmas vietas pogrupiuose laimėjusios abi panevėžiečių komandos. Po atkaklios kovos rezultatu 1:0 turnyro nugalėtojais tapo FA „Panevėžys“ pirmoji komanda.

Turnyro metu buvo renkami geriausi komandų žaidėjai, FA „Panevėžys“ geriausiu pripažintas Matas Dilys, o FA „Panevėžys B“ – Benas Kavaliūnas.

Nugalėtojų komandoje žaidė: Oskaras Janušas, Adas Jasiūnas, Majus Žižys, Augustas Butkus, Nojus Mulevičius, Ignas Lukoševičius, Eimantas Žižiūnas, Matas Dilys, Airidas Šaltys, Arminas Astafejevas, Augustas Gedžiūnas.

Antros vietos laimėtojais tapo: Pijus Sadauskas, Laurynas Aleliūnas, Gabrielius Likša, Matas Petrulaitis, Jokūbas Silantjevas, Danielius Tomkevičius, Benas Kavaliūnas, Kajus Puzinas, Armandas Pukevičius, Armandas Bunys, Kornelijus Užėnas.