Naujienos

Praėjusį šeštadienį Panevėžio futbolo akademijos salėje vyko 2007 metais gimusių berniukų tarptautinis futbolo 5×5 turnyras Panevėžio futbolo akademijos taurei laimėti. Turnyre dalyvavo šešios komandos iš Mažeikių, Vilniaus, Liepojos (Latvija), Kauno ir Panevėžio. Turnyras vyko rato sistema, varžybų trukmė 22 minutės. Kiekviena dalyvavusi komanda sužaidė po penkias varžybas.

Šiame futbolo turnyre labai brandų ir kokybišką žaidimą pademonstravo panevėžiečiai. Trenerio Albino Radecko treniruojamos Panevėžio FA-A ir Panevėžio FA-B komandos užėmė atitinkamai pirmą ir trečią vietas. Turnyre prizines vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais, geriausi komandų žaidėjai – asmeniniais prizais.

Panevėžiečių gretose geriausiais žaidėjais tapo: Augustas Butkus (Panevėžio FA-A) ir Gustas Muraška (Panevėžio FA-B).

Turnyro nugalėtojais tapo: Adas Jasiūnas, Ignas Lukoševičius, Matas Dilys, Matas Pušnys, Arminas Astafejevas, Rokas Kulbis, Augustas Gedžiūnas, Majus Žižys, Eimantas Žižiūnas, Augustas Butkus, Aronas Šlikas.

Trečios vietos laimėtojais tapo: Pijus Sadauskas, Matas Petrulaitis, Airidas Šaltys, Kajus Puzinas, Armandas Bunys, Armandas Pukevičius, Gustas Muraška, Nojus Mulevičius, Benas Kavaliūnas, Gabrielius Likša.