Wellkid lygos finalai

Pateikiame „Wellkid“ lygos 7×7 ir 9×9 čempionatų finalinio etapo rezultatus:

Wellkid lygos U-10 (2009 m. gim.) amžiaus divizionas

1 turas

Mažeikių SM – FA „Šiauliai“ 6:1

FA „Žalgirietis-1“ – Marijampolės FC 7:3

SM „Tauras“-„Kauno Žalgiris“ – FM „Vilniaus Vytis-1“ 1:1

Panevėžio FA-FK „Panevėžys-1“ – Palangos SC-09 1:2

1×1 konkurso aštuntfinalio etapo nugalėtojai: Orlandas Janišius, Oskaras Valionis, Nojus Makackas, Emanuel Černakov, Adomas Užkurnys, Deimantas Janilaitis, Ignas Dorelaitis, Dilan Gulbinovič.

2 turas

Mažeikių SM – FA „Žalgirietis“-1 3:4

FA „Šiauliai“ – Marijampolės FC 2:1

SM „Tauras“-FK „Kauno Žalgiris“ – Panevėžio FA-FK „Panevėžys“-1 5:1

FM „Vilniaus Vytis“-1 – Palangos SC-09 3:7

1×1 konkurso ketvirtfinalio etapo nugalėtojai: Oskaras Valionis, Nojus Makackas, Adomas Užkurnys, Ignas Dorelaitis.

3 turas

Mažeikių SM – Marijampolės FC 3:1

FA Šiauliai – FA Žalgirietis-1 2:4

Tauras-Kauno Žalgiris – Palangos SC-09 5:1

FM Vilniaus Vytis-1 – Panevėžio FA-FK Panevėžys-1 3:0

1×1 konkurso pusfinalio etapo nugalėtojai: Oskaras Valionis, Ignas Dorelaitis.

1×1 konkurso finalo etapo nugalėtojas: Ignas Dorelaitis (Marijampolės FC)

Rungtynės dėl 1–2 vietų: FA Žalgirietis vs SM Tauras-FK Kauno Žalgiris 1:1 (2:3)

Rungtynės dėl 3–4 vietų: Mažeikių SM vs Palangos SC-09 4:3

Rungtynės dėl 5–6 vietų: FA Šiauliai vs FM Vilniaus Vytis-1 1:2

Rungtynės dėl 7–8 vietų: Marijampolės FC vs Panevėžio FA-FK Panevėžys-1 2:4

Individualių prizų laimėtojai: vartininkas Matas Alksnys (Palangos SC-09), gynėjas Dovydas Eidukaitis (FA Žalgirietis), saugas Matas Jankauskas (Mažeikių SM), puolėjas Orlandas Janišius (SM Tauras-FK Kauno Žalgiris).

 

Wellkid lygos U-11 (2008 m. gim.) amžiaus divizionas

1 turas

„Banga“ – FA „Šiauliai“ 3:4

TFA „Milanas“-1 – SM „Tauras“-FK „Kauno Žalgiris“ 4:0

VJFM „Ąžuolas“ – FA „Žalgirietis“ 1:2

Panevėžio FA-FK „Panevėžys“-1 – Klaipėdos FM-2-FK „Atlantas“ 1:2

1×1 konkurso aštuntfinalio etapo nugalėtojai: Paulius Stankus, Artiom Šankin, Tomas Gudaitis, Joris Jagminas, Arnas Kemežys, Gustas Gruodis, Vakaris Jurgutis, Benas Bruzga.

2 turas

FK „Banga“ – TFA „Milanas“-1 8:2

FA „Šiauliai – SM „Tauras“-FK „Kauno Žalgiris“ 2:1

VJFM „Ąžuolas – Panevėžio FA-FK „Panevėžys“-1 5:2

FA „Žalgirietis-1“ – Klaipėdos FM-2–FK „Atlantas“ 1:1

1×1 konkurso ketvirtfinalio etapo nugalėtojai: Paulius Stankus, Joris Jagminas, Arnas Kemežys, Vakaris Jurgutis.

3 turas

FK Banga – SM Tauras-Kauno Žalgiris 4:1

TFA Milanas-1 – FA Šiauliai 3:6

Kauno VJFM Ąžuolas – Klaipėdos FM-2-FK Atlantas 4:1

Panevėžio FA-FK Panevėžys-1 – FA Žalgirietis-1 0:4

1×1 konkurso pusfinalio etapo nugalėtojai: Paulius Stankus, Vakaris Jurgutis.

1×1 konkurso finalo etapo nugalėtojas: Vakaris Jurgutis (FK Banga)

Rungtynės dėl 1–2 vietų: FA Šiauliai vs FA Žalgirietis-1  1:0

Rungtynės dėl 3–4 vietų: FK Banga vs VJFM Ąžuolas 2:4

Rungtynės dėl 5–6 vietų: TFA Milanas-1 vs Klaipėdos FM-2-FK Atlantas 6:3

Rungtynės dėl 7–8 vietų: SM Tauras-FK Kauno Žalgiris vs Panevėžio FA-FK Panevėžys-1 0:3

Individualių prizų laimėtojai: vartininkas Artiom Šankin (TFA-Milanas-1), gynėjas Adomas Buikus (FA Žalgirietis), saugas Gustas Vaičiūnas (FA Šiauliai), Vakaris Jurgutis (FK Banga).

 

Wellkid lygos U-12 (2007 m. gim.) amžiaus divizionas

1 turas

VJFM Ąžuolas vs Klaipėdos FM-FK Atlantas 0:2

FA Šiauliai  vs Vilniaus FM 1:5

VFA Geležinis Vilkas vs Panevėžio FA-FK Panevėžys-1 0:1

Tauragės VJSM-FK Tauras vs SM Tauras-Kauno Žalgiris 2:1

1×1 konkurso aštuntfinalio etapo nugalėtojai: Alanas Marcinkevičius, Augustas Gedžiūnas, Jonas Jankauskas, Dovydas Griška, Vilius Kondrotas, Lukas Klišys, Lukas Zelenius, Ernestas Januš Zdanovič.

2 turas

VJFM Ąžuolas vs FA Šiauliai 4:1

Klaipėdos FM-FK Atlantas vs Vilniaus FM 0:0

VFA Geležinis Vilkas vs Tauragės VJSM-FK Tauras 5:1

Panevėžio FA-FK Panevėžys-1 vs SM Tauras-Kauno Žalgiris 6:2

1×1 konkurso ketvirtfinalio etapo nugalėtojai: Augustas Gedžiūnas, Jonas Jankauskas, Lukas Klišys, Ernestas Januš Zdanovič.

3 turas

VJFM „Ąžuolas“ vs Vilniaus FM 0:1

Klaipėdos FM-FK „Atlantas“ vs FA „Šiauliai“ 4:0

VFA „Geležinis vilkas“ vs SM „Tauras“-FK „Kauno Žalgiris“ 2:0

Panevėžio FA-FK „Panevėžys“-1 vs Tauragės VJSM-FK „Tauras“ 1:1

1×1 konkurso pusfinalio etapo nugalėtojai: Augustas Gedžiūnas, Lukas Klišys

1×1 konkurso finalo etapo nugalėtojas: Lukas Klišys (Vilniaus FM)

Rungtynės dėl 1–2 vietų: Klaipėdos FM-FK „Atlantas“ vs Panevėžio FA-FK „Panevėžys“-1 0:0 (po baudinių 6:5)

Rungtynės dėl 3–4 vietų: Vilniaus FM vs VFA „Geležinis vilkas“ 2:1

Rungtynės dėl 5–6 vietų: VJFM „Ąžuolas“ vs Tauragės VJSM-FK „Tauras“ 0:3

Rungtynės dėl 7–8 vietų: FA „Šiauliai“ vs SM „Tauras“-FK „Kauno Žalgiris“ 1:4

Individualių prizų laimėtojai: vartininkas Ernestas  Lysionok (VFA Geležinis vilkas), gynėjas Simonas Gedminas (Vilniaus FM), saugas Airik Balasanov (Klaipėdos FM-FK Atlantas), puolėjas Rokas Kulbis (Panevėžio FA-FK Panevėžys-1).

Vicečempionais tapo: Arminas Astafejevas, Augustas Butkus, Matas Dilys, Augustas Gedžiūnas, Oskaras Janušas, Adas Jasiūnas, Rokas Kulbis, Ignas Lukoševičius, Nojus Mulevičius, Gustas Muraška, Matas Pušnys, Airidas Šaltys, Aronas Šlikas, Eimantas Žižiūnas, Majus Žižys. Treneris Albinas Radeckas.

 

Wellkid lygos U-13 (2006 m. gim.) amžiaus divizionas

1 turas

FA Žalgirietis-1 vs Klaipėdos FM-FK Atlantas 2:1

FK Garliava-SM vs Panevėžio FA-FK Panevėžys-1 0:0 

SM Tauras-Kauno Žalgiris vs FA Šiauliai 1:2

TFA Milanas-1 vs Klaipėdos FM-2-FK Atlantas 0:0

1×1 konkurso aštuntfinalio etapo nugalėtojai: Aidas Rybelis, Dilanas Kaziulis, Nedas Taletavičius, Lukas Grigaliūnas, Klaidas Jakštas, Jonas Usavičius, Marius Barila, Dovydas Kurec.

2 turas

FA Žalgirietis-1 vs FK Garliava-SM 1:0

Klaipėdos FM-FK Atlantas vs Panevėžio FA-FK Panevėžys-1 2:3

SM Tauras-Kauno Žalgiris vs TFA Milanas-1 2:1

FA Šiauliai vs Klaipėdos FM-2-FK Atlantas 3:0

1×1 konkurso ketvirtfinalio etapo nugalėtojai: Aidas Rybelis, Lukas Grigaliūnas, Klaidas Jakštas, Dovydas Kurec.

3 turas

FA „Žalgirietis“-1 vs Panevėžio FA-FK „Panevėžys“-1 0:1

FK „Garliava“-SM vs Klaipėdos FM-FK „Atlantas“ 0:2

SM „Tauras“-FK „Kauno Žalgiris“ vs Klaipėdos FM-2-FK „Atlantas“ 3:0

TFA „Milanas“-1 vs FA „Šiauliai“ 1:1

1×1 konkurso pusfinalio etapo nugalėtojai: Aidas Rybelis, Klaidas Jakštas

1×1 konkurso finalo etapo nugalėtojas: Aidas Rybelis (SM „Tauras“-FK „Kauno Žalgiris“)

Rungtynės dėl 1–2 vietų: Panevėžio FA-FK „Panevėžys“-1 vs FA „Šiauliai“ 0:1

Rungtynės dėl 3–4 vietų: FA „Žalgirietis“-1 vs SM „Tauras“-FK „Kauno Žalgiris“ 3:1

Rungtynės dėl 5–6 vietų: Klaipėdos FM-FK „Atlantas“ vs TFA „Milanas“-1 2:0

Rungtynės dėl 7–8 vietų: FK „Garliava“-SM vs Klaipėdos FM-2-FK „Atlantas“ 0:1

Individualių prizų laimėtojai: vartininkas Joris Aliukonis (FA Žalgirietis), gynėjas Gustas Geštautas (FA Šiauliai), saugas Edvinas Puikis (Panevėžio FA-FK Panevėžys-1), puolėjas Vilius Jucys (FA Šiauliai).

Vicečempionais tapo: Faustas Alekna, Aistis Budrys, Ignas Chachlauskas, Nathan Doyle Dubauskas, Augustas Dūda, Pijus Eiva, Juras Jasiulis, Armandas Jusys, Antanas Karka, Džiugas Keliuotis, Eimantas Krikščiūnas, Mantas Malatokas, Edvinas Puikis, Elmis Tamulėnas, Dominykas Vertelka. Treneris Tadas Butrimas.

Informacija: www.jaunimofutbolas.lt

Padidinti šriftą