Naujienos
Panevėžio futbolo akademijos „Panevėžys” komanda, kurios vaikinai gimę 2010 m. dalyvavo Šiauliuose futbolo turnyre.
Pogrupio varžybos Futbolo akademija „Panevėžys” komanda laimėjo prieš Jonavos komandą 3-2, Šiaulių FA B komandą 8-0, su Kretingos „Minijos” komanda sužaidė lygiosiomis 1-1, pusfinalyje 2-0 nugalėjo Palangos „Gintaro” komandą o finale susitiko su turnyro šeimininkais Šiaulių FA A komanda, pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 2-2, bet baudinių serijas sėkmingiau smūgiavo panevėžiečiai 3-1, kurie ir tapo futbolo turnyro ŠIAULIAI CITY FOOTBALL CUP nugalėtojais.
Futbolo akademijos „Panevėžys” B komanda užėmė 8 vietą.
Turnyre rungtyniavo: Orestas Sotkevičius, Rytis Varnas, Deividas Dyponas, Elijus Petrauskas, Gytis Januševičius, Martynas Ramoška, Girius Pribušauskas, Kajus Grunskis, Orestas Paulikevičius, Emilijus Dūda. Treneris Giedrius Juzelėnas.
Geriausiais turnyro žaidėjais pripažinti – Orestas Paulikevičius ir Girius Pribušauskas.