Naujienos
Vasario 9-11d. FA „Panevėžys“ U14 futbolo komanda dalyvavo tarptautiniame „Ateitis Cup“ turnyre Vilniuje, kur varžėsi 20 komandų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Gruzijos, Ukrainos ir Italijos. FA „Panevėžys“ komanda sužaidė 6 rungtynes, iš kurių 2 kartus laimėjo, 2 kartus sužaidė lygiai ir 2 kartus pralaimėjo, galiniame rezultate iškovojo garbingą 8 vietą. Tarptautinį turnyrą laimėjo FC Talino „Levadia”, finale įveikusį galingą FC Donetcko „Shaktar” komandą. Tuo tarpu Turino „Juventus” tenkinosi tik 10 vieta. FA Panevėžys U14 komanda turnyre atstovavo:
Orestas Sotkevičius, Emilijus Dūda, Kajus Grunskis, Vytas Žostautas, Aironas Kaluina, Elijus Petrauskas, Kostas Šipšinskas, Orestas Paulikevičius, Martynas Ramoška, Benas Paškevičius, Matas Šipelis, Ugnius Chmieliauskas, Domas Vaidelauskas, Aivaras Butkus, Kajus Chamentauskas, Emilis Barisevičius, Edvinas Rauckis, Girius Pribušauskas. Komandos treneris Vaidas Garšvinskas.