Naujienos
Praėjusį savaitgalį FA U -10 (2014- 2015 m. g.) komandos nariai ir jų artimieji surengė Kalėdinį bendruomenės renginį – žygį į Berčiūnų parką. Jei prieš dvi dienas ten buvo puiki žiema ir planuotos rogių lenktynės, tai žygio dieną visus pasitiko + 6 C ir oras panašus į pavasarį. Bet sniego visgi pavyko rasti ir kaip gi be pasimėtymo gniūžtėmis, nes kito balto apkloto gali tekti laukti ilgokai.
Preliminariais skaičiavimais bendrai susirinko apie 100 jaunųjų futbolininkų ir jų artimųjų, neskaitant kelių ištikimiausių žmonių draugų – keturkojų. Sportininkus atlydėjo tėveliai, broliai, sesės, giminaičiai, buvo net būsimų sportininkų, sėdinčių dar vežimėliuose. Šventiniame žygiavime gamtos niūrumą skaidrino mūsiškių raudonų JAKO ir Kalėdinių kepurių gausa. Aidėjo sportiniai šūkiai, trumpos dainelės, teko kojomis išbandyti miško paklotą, einant „gyvatėle“.
Laužas, karšta arbata, kakava, sumuštinukų, užkandžių, saldumynų gausybė. Viską išragauti buvo tikras iššūkis. Daug emocijų suteikė virvės traukimas, Kalėdų senelio paieška. O jį radus prasidėjo eilėraštukai ir dovanėlių dalinimas su Snieguolės pagalba. … Vyko ir tradiciniai užduočių konkursai tėveliams.
Visi jaunieji FA auklėtiniai gavo vardinę Futbolininko statulėlę su palinkėjimais artėjantiems 2024 metams, „Rūtos“ šokoladuką (taip pat su palinkėjimais) ir specialiai išleistą Panevėžio futbolo akademijos komandos (PFA 2014- 2015) ženkliuką.
Neužmiršome ir tų, kuriems pagalbos reikia labiau. Į simbolinę Aukų dėžutę anonimiškai krito ir metaliniai, ir popieriniai eurai. Viską suskaičiavus paaiškėjo, kad panevėžiečiai, FA 2014- 2015 bendruomenės nariai, į Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondą, veikiantį Lietuvoje nuo 2012 m. („Pildome sunkiai sergančių vaikų svajones, pačius slapčiausius ir netikėčiausius norus paversdami realybe“.) paaukojome 160 EUR.
Žygio organizatorius FA „Panevėžys” treneris Ričardas Čereška.