Naujienos
Gruodžio 2 d Vilniuje vyko draugiškas U13 (2011 m.g.) futbolo turnyras „Snaigė”. Turnyras vyko viename iš Vilniaus sintetinės dangos stadionų po atviru dangumi. Oras buvo žiemiškas, bet aitrios kovos aikštėje neleido sušalti žaidėjams. Parungtyniauti į turnyrą atvyko 4 komandos iš Vilniaus ir viena iš Panevėžio FA „Panevėžys” komanda. Futbolo sezonui pasibaigus, tai buvo puiki proga pasisemti patirties tiems žaidėjams, kurie mažiau žaisdavo čempionato rungtynėse. Panevėžiečiai turnyre pasiekė vieną pergalę, vieną kartą sužaidė lygiosiomis ir du kartus pralaimėjo. Visi vaikinai futbolo aikštėje atidavė visas jėgas, pademonstravo kovotojų charakterį ir valią.
Geriausiu žaidėju Panevėžio FA „Panevėžys” komandoje pripažintas vartininkas – Gabrielius Gečiauskas. Taip pat turnyre FA „Panevėžys” garbę atstovavo:
G. Gečiauskas, A. Baranauskas, R. Šerelis, R. Vanagas, N. Jankevičius, E. Petrauskas, U. Baranauskas, D. Tomkevičius, K. Kuodis, G. Palionis, G. Leonavičius, J. Valantinas, J. Rozis, M. Stankūnas, P. Rutkauskas, B. Žilys, A. Krasuckis, A. Bogdan.
Komandą treniruoja FA „Panevėžys” treneris Žilvinas Banys.