FA „Panevėžys” auklėtiniai !!!

by dariusfm@gmail.com
Buvęs Futbolo akademijos „Panevėžys” auklėtinis, Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės žaidėjas Armandas Kučys pasirašė sutartį iki 2025 m. su „Kauno Žalgirio” komanda.
20-metis futbolininkas pastaruosius dvejus su pusę metų rungtyniavo Švedijoje ir į Lietuvą grįžta po beveik trejų metų pertraukos.
Panevėžyje futbolo pagrindų mokęsis aukštas puolėjas iš pradžių rungtyniavo „Panevėžio“ klubo sistemoje, o prieš išvykdamas į užsienį taip pat atstovavo Panevėžio „Ekranui“, kuriame kadaise rungtyniavo ir jo tėtis, buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas Aurimas Kučys.
Sulaukęs vos 17 metų naujasis žalgirietis išvyko į Švediją ir pasirašė ilgalaikį kontraktą su „Kalmar FF“ klubu iš aukščiausios šalies lygos. Tiesa, lietuvis žaidė šio klubo jaunimo sistemoje ir buvo skolinamas žemesnių Švedijos lygų ekipoms.
Iš pradžių talentingas žaidėjas buvo skolinamas Oskaršhamno AIK ekipai, o pastaruoju metu buvo paskolintas Kalmaro IFK „Berga“ komandai.
2021-ųjų pabaigoje A. Kučys debiutavo nacionalinėje Lietuvos vyrų futbolo rinktinėje, kai jam buvo vos 18 metų. Ir į Lietuvos vaikinų U-21 rinktinę vis dar kviečiamas puolėjas nacionalinėje rinktinėje jau spėjo sužaisti penkerias rungtynes.
Linkime sėkmės Armandui Kučiui siekiant savo užsibrėžtų tikslų !!!

Siekdami pagerinti svetainės darbą naudojame slapukus. Sutinku