Naujienos
Birželio pabaigoje pasibaigus akademijos auklėtinių čempionatams ir turnyrams Futbolo akademijos bendruomenėje vyko šventė. Joje dalyvavo visi, kurie galėjo – FA auklėtiniai, tėveliai, seneliai, treneriai, administracija, svečiai. Futbolo akademijos stadionas virė kaip bičių spiečius. Visur dominavo raudona Akademijos aprangos spalva.
Šventėje svečiavosi Futbolo klubo „Panevėžys” futbolininkai, kurie mažiausiems akademijos auklėtiniams davė futbolo žaidimo pamokų žaisdami tarpusavyje Futbolą.
Treneriai įtraukė tėvelius ir senelius į baudinių spyrimą, profesionaliam vartininkui Danui Šimkevičiui. Taip pat buvo gali išbandyti kojos taiklumą pataikant į vartuose padarytus taikinius. Už visą tai buvo dalinamos prisiminimo dovanėlės.
Visos šventės kulminacija buvo didžiuliai 2 Futbolo akademijos tortai, kurie buvo pjaustomi ir valgomi tiesiog šalia futbolo aikštės.
Daug gražių žodžių ir palinkėjimų išgirdome iš šventės svečių – Panevėžio miesto savivaldybės sporto skyriaus atstovo Alvido Savicko, Raimundo Sargūno sporto gimnazijos pavaduotojos Eglės Zablockytės, Futbolo klubo „Panevėžys” prezidento Dainiaus Janėno.
Gražios vasaros ir gero poilsio linkėjo Futbolo akademijos direktorius Darius Butkus.