Naujienos
Futbolo akademijos „Panevėžys” auklėtinis, Raimundo Sargūno sporto gimnazijos moksleivis Gustas Žederštreimas su Lietuvos A lygos Futbolo klubu „Panevėžys“ pasirašė profesionalų sportininko kontraktą (sutartį), kuri galios iki 2023 m. futbolo sezono pabaigos.
19-metis panevėžietis, saugo pozicijoje žaidžiantis Gustas futbolo treniruotes pradėjo lankyti Panevėžio futbolo akademijoje pas trenerį Liną Niurką nuo pirmos klasės. 7 klasėje futbolininkas pasirinko sustiprintą sportu mokyklą – Raimundo Sargūno sporto gimnaziją, kurioje mokėsi iki šių metų birželio, kurioje įgijo vidurinį išsilavinimą. Gimnazijoje futbolo paslapčių mokė treneriai Darius Žindulis ir Virginijus Liubšys. Gabus sportininkas buvo kviečiamas į įvairaus amžiaus Lietuvos futbolo rinktines. Šiuo metu jau trečią sezoną atstovauja FK „Panevėžys” B komandai Optibet I lygoje ir tuo pačiu metu treniruojasi su pagrindine miesto komanda. Tai jau 8 – tas Futbolo akademijos „Panevėžys” – PRSSG futbolininkas pasirašęs profesionalo kontraktą su A lygos futbolo klubu.
Džiugu, kad Futbolo akademija įgyvendina savo vieną iš svarbiausių tikslų – ruošti aukšto meistriškumo futbolininkus reprezentacinei miesto komandai ir Lietuvos futbolo rintinei.
Sveikiname Gustą, linkime tobulėti ir garsinti Panevėžį bei Lietuvą futbolo aikštėse !!!