Naujienos

Pasibaigus oficialioms Lietuvos čempionato varžyboms Panevėžio FA  2012 m.g. futbolininkai dalyvavo dviejuose turnyruose.
Birželio 19 d. Pasvalio futbolo centro surengtame taurės turnyre ,,Sveika vasara” tarp 15-os komandų futbolo meistriškumą demonstravo ir dvi mūsų komandos. Joms atstovavo ir mažiau patirties turintys žaidėjai, o kai kam tai buvo ir pirma išvyka į turnyrą. Varžydamiesi ant puikios natūralios žaliosios vejos sužaidė po keturias rungtynes. Po jų visi turnyro žaidėjai pasidabino turnyro medaliais. Panevėžio FA atstovavo 20 vaikinų: Arnas Dzedravičius, Vakaris Vieštautas, Nojus Juknevičius, Danas Karsabutas, Kajus Baltramiejūnas, Kajus Bartkaitis, Simonas Budrys, Benas Simonaitis, Emilis Varkulevičius, Augustas Unskinas, Deimantas Kazakevičius, Domas Raudonius, Gustas Gumbinas, Faustas Petronis, Emilis Petronis, Ugnius Bartkauskas, Mykolas Mozūras, Aronas Vasiliauskas ir Armandas Dulkė.
Po kelių dienų birželio 23-24 d.d. kitos dvi komandos patraukė į Žemaitiją. Čia Telšių futbolo klubas FC ,,Džiugas” surengė tarptautinį turnyrą ,,TELŠIAI CITY CUP 2023″. Centriniame stadione surengtoje šventėje rungtyniavo 9 ekipos. Po įtemptų, emocingų, gausiai tėvelių palaikomų kovų didžiulė taurė pateko į turnyro nugalėtojų iš Lenkijos klubo ,,Mazovia” rankas. Panevėžio FA komanda pasidžiaugusi penkiomis pergalėmis ir sugėrusi trijų pralaimėjimų kartėlį iškovojo IV-ą vietą. Turnyro atminimo medaliai įteikti Manueliui Voveriui, Nojui Žižiui, Titui Vaišvilai, Arnui Mackevičiui, Armandui Šimaičiui, Martynui Baubliui, Armandui Dulkei, Kristupui Juknevičiui, Aronui Vasiliauskui ir Jokūbui Siliūnui, kuriam buvo įteiktas perspektyviausio komandos žaidėjo prizas.
B komanda pasiekusi vienas lygiąsias turėjo pripažinti kitų komandų pajėgumą. Komandai atstovavo Vakaris Ščerbinskas, Tijus Navarskas, Matas Kurlinskas, Ugnius Bartkauskas, Kajus Bartkaitis, Gustas Braždžiūnas, Lukas Ramonis, Armandas Pribušauskas, Domas Raudonius. Perspektyviausio žaidėjo prizas pelnytai atiteko narsiai vartus saugojusiam Matui Žalnieriūnui.
Buvo išrinkta geriausių turnyro žaidėjų komanda. Į 8-uką pateko ir Panevėžio FA atstovas Armandas Šimaitis, o Armandui Dulkei buvo įteiktas prizas – kamuolys su FC ,,Džiugas” žaidėjų parašais, kaip vienam iš įdomiausių turnyro žaidėjų.
Turnyro organizatoriai pasirūpino ir pramogomis. Po pirmos varžybų dienos smagią turnyro atmosferą pratęsė barbekiu vakaras. Visi dalyviai buvo vaišinami dešrainiais, šašlykais, namine gira ir kitais skanumynais. Vaikams organizuoti žaidimai, o prie pripučiamų čiužinių ir batutų  nutįso eilės.
Puikus turnyras, gautos futbolo pamokos, naujos patirtys ir svarbiausia gera nuotaika bei stimulas toliau sportuoti po vasaros atostogų.

 

Komandą treniruoja FA „Panevėžys“ treneris Giedrius Juzelėnas.