Be kategorijos

ANTRAJAME EMILIJAUS ZUBO TURNYRE – 20 KOMANDŲ

Gegužės 25 d. Panevėžyje vykusiame II tarptautiniame Emilijaus Zubo taurės futbolo turnyre dalyvavo 20 komandų. Į svečius iš užsienio atvyko Lenkijos (1 komanda) bei Latvijos (5 ekipos) futbolininkai.  Futbolo akademijos „Panevėžys“ tadione per gerą pusdienį buvo sužaista 50 rungtynių. Berniukai, gimę 2010 m. ir vėliau, varžėsi A ir B lygiuose pagal meistiškumo lygį. Antrus metus iš eilės turnyro čempionais tapo Kauno „Fortūnos“ atstovai. B lygyje nugalėjo Pasvalio FC rinktinė. Turnyro šeimininkai šį kartą liko labai toli už prizininkų trejeto.

Visi tikėjosi, kad futbolo festivalyje pasirodys ir pats Lietuvos nacionalinės rinktinės vartininkas Emilijus Zubas. 2019 m. Izraelio taurės savininkui paskutinėmis dienomis patirta trauma sutrukdė atvykti į Panevėžį. Jam teko gultis ant operacinio stalo ir atidėti kvietimą į rinktinės stovyklą. Vietoj Emilijaus atvyko jo mama. Visų komandų treneriai galėjo paragauti didžiulio futbolo aikštės formos torto. Emilijui, kuris, baigęs sportinę karjerą, neketina emigruoti iš Lietuvos, buvo padovanota fotografijų knyga „1000 gražiausių Lietuvos vietovių“. Specialus prizas įteiktas ir žymaus sportininko mamai.

Turnyro atidarymo proga visų 20- ies komandų kapitonai mažoje aikštelėje žaidė rankomis su gimnastikos kamuoliu, o prieš kiekvienas varžybas komandos mušė 9 m baudinius.

PIRMASIS  E.ZUBO TAURĖS TURNYRAS: 2018 M. BIRŽELIO 21 D. DALYVAVO 6 KOMANDOS.

  1. KAUNO „FORTŪNA“
  2. PANEVĖŽIO FA- 1
  3. JONAVA
  4. PANEVĖŽIO FA- 2
  5. PASVALYS
  6. TELŠIAI

 

ANTRASIS E.ZUBO TAURĖS TURNYRAS: 2019 M. GEGUŽĖS 25 D. DALYVAVO 20 KOMANDŲ.

                             A LYGIS                                              B LYGIS

1. KAUNO „FORTŪNA- 1“ 1. PASVALIO FC
2. RYGOS „METTA“ (LATVIJA) 2. VILNIAUS „ATEITIS- RAUDONI“
3. ŠIAULIŲ FA- 1 3. KAUNO „FORTŪNA- 2“
4. VILNIAUS „ATEITIS- BALTI“ 4. AFA OLAINE- IECAVA (LATVIJA)
5. VILNIAUS „AUDRA- 1“ 5. VILNIAUS „AUDRA- 2“
6. SFCA „CARNIKAVA“ (LATVIJA) 6. PAKRUOJIS
7. JONAVA 7. ŠIAULIŲ FA- 2
8. DAR LOCHOW (LENKIJA) 8. PANEVĖŽIO FA- 2
9. PANEVĖŽIO FA- 1 9. PANEVĖŽIO FA 2011
10. RYGOS „METTA/ 2010“ (LATVIJA) 10. BJSS JELGAVA (LATVIJA)