Naujienos

Kovo 5 d. Marijampolės futbolo manieže įvyko (8×8) futbolo turnyras. Į futbolo šventę suvažiavo 8 komandos iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Alytaus ir Panevėžio. Mūsų miestui atstovavo dvi Futbolo Akademijos vaikinų, gimusių 2012 metais, komandos. A komanda, savo grupėje užėmusi I-ą vietą, finale kovojo su Vilniaus ,,Geležinio vilko” komanda. Vis tik  pagirtinai kovoję ir visas jėgas atidavę vaikinai  turėjo pripažinti aukštesnį meistriškumą pademonstravusiai varžovų komandai. Futbolo akademijos „Panevėžys” komandai buvo įteikta taurė, o visi žaidėjai pasidabino sidabro medaliais.
B komanda, nors ir rodė didelį norą bei ryžtą, nusileido savo varžovams ir užėmę 8-ą vietą, taip pat džiaugėsi turnyro dalyvio medaliais.
Turnyre dalyvavo šie Panevėžio FA  žaidėjai: Faustas Petronis, Armandas Bernotavičius, Armandas Dulkė, Nojus Žižys, Manuelis Voveris, Aronas Vasiliauskas, Martynas Baublys, Armandas Šimaitis, Kristupas Juknevičius, Volodymyr Fatianov, Vakaris Ščerbinskas, Gustas Braždžiūnas, Emilis Petronis, Matas Žalnieriūnas, Emilis Varkulevičius, Lukas Ramonis, Simonas Budrys, Tijus Navarskas, Matas Kurlinskas ir Benas Simonaitis.

Komandos treneris Giedrius Juzelėnas.