Šeštadienį Lietuvos Futsal A lygoje prasidėjo antrojo rato varžybos. Kauno „Vyčio“ klubas namuose pademonstravo galingą žaidimą ir 9:2 sutriuškino Mažeikių „VIP“ ekipą bei toliau žengia pirmoje vietoje.

Evaldo Šemioto nuotr.

Praktiškai visą darbą kauniečiai nuveikė dar pirmojoje rungtynių dalyje. 4 minutę juos į priekį išvedė Alexandre Costa, o po keturių minučių rezultatą padvigubino Genigle Delmiro.

Svečiai dar pasispardė – 13 minutę Marius Šluta sušvelnino atsilikimą, bet džiaugsmas trūko neilgai. Aurimas Ivaškevičius netrukus „Vyčiui“ pelnė dar vieną įvartį, o 18 minutę Lietuvos rinktinės narys Jurijus Jeremejevas pelnė debiutinį įvartį naujoje komandoje. Prieš kėlinio pabaigą Rolandas Lesčius pridėjo dar vieną tikslų smūgį ir į pertrauką šeimininkai išėjo geromis nuotaikomis.

Antrajame kėlinyje Mindaugo Grigalevičiaus auklėtiniai tęsė aukštos kokybės pasirodymą puolime. Kleberta Ferreira, A.Costa, Thyago Brandao ir A. Ivaškevičius pridėjo dar po vieną įvartį, o „VIP“ paguodos įvartį paskutinėmis minutėmis pelnė Nerijus Jurkaitis.

„Vytis“ po pergalės turi 23 taškus ir turnyrinėje lentelėje lenkia antroje vietoje žengiančią „Baltiją“ trimis taškais. VIP užima septintą vietą su aštuoniais taškai.

Kitame šeštadienio mače „Vievio žiedas“ svečiuose 3:1 įveikė Kauno „Inkarą“. Kauniečiai pirmavo Andžejaus Baranovskio įvarčio į savus vartus, bet vėliau Gražvydas Mikulėnas pelnė dublį, o A. Baranovskis ištaisė savo klaidą bei įtvirtino pergalę „Inkarui“.

Like du šio turo susitikimai bus sužaisti sekmadienį. Panevėžio „Baltija“ susitiks su Kauno „Arsenalu“, o Kauno „Celsis“ namuose priims Radviliškio „Lokomotyvą“.

Rezultatai:

Kauno „Vytis“ – Mažeikių „VIP“ 9:2 (5:1)
Įvarčiai: 2 min. A. Costa (1:0), 8 min. G. Delmiro (2:0), 13 min. M. Šluta (2:1), 15 min. A. Ivaškevičius (3:1), 18 min. J. Jeremejev (4:1), 19 min. R. Leščius (5:1), 22 min. K. Ferreira (6:1), 23 min. A. Costa (7:1), 29 min. T. Brandao (8:1), 35 min. A. Ivaškevičius (9:1), 38 min. N. Jurkaitis (9:2).

Kauno „Inkaras“ – „Vievio žiedas“ 1:3 (1:0)
Įvarčiai: 6 min. A. Baranovskij (į savus vartus, 1:0), 29 min. G. Mikulėnas (1:1), 33 min. G. Mikulėnas (1:2), 38 min. A. Baranovskij (1:3).