Naujienos

Sausio 22 d. Kėdainių arenoje vykusiame berniukų, gim. 2014 m. ir jaunesnių, futbolo 5x 5 turnyre „Kėdainių arena cup“  varžėsi  12 komandų.  Panevėžio FA devynmečiai, pasidalinę į dvi ekipas, sužaidė net 10 rungtynių. Mūsiškiai rungtyniavo prieš Kėdainių FK „Nevėžio“, Telšių FK „Džiugo“, Kaišiadorių ŠSC, Kazlų Rūdos SC, Panevėžio FK „Ekrano“, Vilniaus FA ir Kauno raj. FK „Girionys“ bendraamžius.

Mūsiškių žaidime pasitaikė visko, kas natūraliai būna mažųjų sportininkų varžybose. Ir gražių įvarčių, ir apmaudžių klaidų, ir daug sportinio pykčio ir nesuprantamo išsiblaškymo varžybų metu, ir įspūdingų derinių ir labai lengvų įvarčių į savo vartus… Visgi turnyrą, kuriame dalyviai pasiėmė varžybų patirties bei parodė savo meistriškumą vieni kitus, vainikavo organizatorių įteikti atminimo medaliai visiems futbolininkams.

Panevėžio FA atstovavo 17 sportininkų:  JONAS LALAS, OSKARAS MONTRIMAS, ELDARAS MERKELIS, VILJAMAS MIKALAUSKAS, GUSTAS MILAKNIS, DEIVIDAS JASELIŪNAS, GLEB FAIGENBAUM, TAURAS DYPONAS, IGNAS BERIOZOVAS, JORIS KUČYS, MOTIEJUS SABALIAUSKAS, UGNIUS PETRUTIS, EMILIS NARVAIŠIS, DOVAS MORKŪNAS, EMANUELIS ŠIMAITIS, ROKAS MILAŠEVIČIUS IR ADOMAS PISKARSKAS.

Jaunuosius Akademijos sportininkus treniruoja ir į rungtynes kartu keliauja treneris Ričardas Čereška.