Be kategorijos

Vakar futbolo akademijos „Panevėžys” salėje vyko Lietuvos mokyklų 8 klasių (2004 m. gim. ir jaunesnių) moksleivių salės futbolo (futsalo) žaidynių „Ladygolas” Aukštaitijos apskrities finalinis etapas. Finale dalyvavo šešios komandos iš: Krekenavos, Dembavos, Pumpėnų, Rokiškio, Panevėžio. Varžybos vyko pogrupiuose, rungtynių trukmė 2 kėlinukai po 10 minučių. Jei varžyboms pasibaigus rezultatas lygus, mušami baudiniai. Po baudinių serijos laimėjusi komanda gauna 2 taškus, o pralaimėjusi – 1.

Pogrupiuose antras vietas užėmusios komandos varžėsi mažajame finale, o pirmas vietas užėmusios komandos kovojo dėl patekimo į Lietuvos finalinį etapą.

Dėl trečios vietos susikovė komandos iš Pumpėnų ir Senamiesčio. Ši atkakli kova baigėsi lygiosiomis 2:2, todėl buvo mušami baudiniai. Baudinių serijoje geriau sekėsi Senamiesčio komandai, kuri seriją laimėjo rezultatu 3:2.

Dėl patekimo į Lietuvos finalinį etapą susikovė komandos iš Dembavos ir Jūžintų. Varžybas laimėjusi rezultatu 2:0 savo pranašumą įrodė Jūžintų Juozo Otto Širvydo pagrindinės mokyklos komanda.

Visos žaidynėse dalyvavusios komandos buvo apdovanotos futsalo kamuoliais, finale dalyvavusios komandos „Ladygolo” marškinėliais ir saldžiais prizais, o prizininkės taurėmis ir medaliais.

Jūžintų Juozo Otto Širvydo pagrindinės mokyklos komandai linkime sėkmės tolimesnėje kovoje.