Naujienos

Naktinis Futbolo turnyras !!!

Dievini ilgus vasaros vakarus ir Tavo mėgstamiausias sportas yra futbolas? Nori susipažinti su naujais žmonėmis bei mušant taiklius įvarčius laimėti puikių prizų ir čempiono titulą? Jei taip, Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centras ir VšĮ futbolo akademija „Panevėžys“ turi Tau idealų pasiūlymą – projekto „Moksleivių užimtumo ir fizinio aktyvumo skatinimas“ trečiąją veiklą – 7×7 naktinį futbolo turnyrą! Tad kviečiame Tave rugpjūčio 27 dieną, 19:00 val., atvykti į VšĮ futbolo akademijos „Panevėžys“ stadioną (Smėlynės g. 2B, Panevėžys) ir įrodyti savo sugebėjimus futbolo aikštėje!

Dalyvavimas visiškai nemokamas, o komandos skirstomos į dvi amžiaus grupes: 2005 – 2007 g. m. (14-16 m.) moksleivių grupę bei 2002 – 2004 g. m. (17-19 m.) moksleivių grupę . Vietų skaičius ribotas – tik 12 komandų, po 6 abiejose grupėse, tad jeigu nori dalyvauti, paskubėk burti komandą iš 7 žaidėjų (aštuntas ir devintas žmonės gali būti atsarginiai žaidėjai), registruokis ir kovok dėl naujo vasaros titulo!

Komandos amžiaus grupėje bus suskirstytos į du pogrupius po tris komandas, juose žais rato principu. Geriausiai pogrupiuose pasirodžiusios dvi komandos žais su kitų pogrupių pirmas dvi vietas užėmusiomis komandomis, o šių žaidimų nugalėtojai keliaus į finalą kautis dėl pirmos vietos, o pralaimėtojai – varžytis dėl trečiosios!

Visos komandos bus apdovanotos ir nei viena neliks nuskriausta, o prizinių vietų nugalėtojams bus įteikti puikūs mūsų rėmėjų bei partnerių įsteigti prizai!

Užsiregistravusias komandas informacija apie renginį pasieks elektroniniu paštu! Užsipildžius visoms esamoms vietoms, registracija bus uždaryta!

LMS Panevėžio MSIC vykdomas projektas „Moksleivių užimtumo ir fizinio aktyvumo skatinimas“ yra finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės. Trečioji projekto sportinė veikla – 7×7 naktinis futbolo turnyras organizuojamas bendradarbiaujant su VšĮ futbolo akademija „Panevėžys“.

Kilus klausimams kreiptis:

LMS Panevėžio MSIC pirmininkė Smiltė Paipulaitė
smilte.p@gmail.com

Lauksime Tavęs ir Tavo komandos!