Lietuvos Futsal A lygoje šį savaitgalį sužaistas šeštasis turas. Jame ginklus tarpusavyje surėmė dvi stipriausios čempionato komandos Panevėžio „Baltija“ ir Vilniaus „Vytis“. Abi ekipos po sunkios kovos išsiskyrė lygiosiomis 3:3 ir tai leido artimiausiems persekiotojams juos prisivyti.

Panevėžiečiai pirmajame kėlinyje atrodė grėsmingai ir jau šeštą minutę juos į priekį išvedė Tautvydas Švelna. Po dešimties minučių persvarą padvigubino Tomas Salamanavičius, bet netrukus rezultatą po paskirto šešių metrų baudinio sušvelnino Thyago Brandao.

Po pertraukos „Baltija“ bandė vėl pasprukti į priekį, kai 25 minutę jie pasinaudojo oponentų neapdairumu – vartininką nesunkiai nuginklavo Edgaras Stankevičius. Tačiau kėliniui persiritus į antrą pusę, „Vyčio“ brazilai įjungė aukštesnę pavarą. 32 minutę T.Brandao iš toli paleido galingą šūvį į apatinį dešinį kampą.

Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Vytis“ metė visas pajėgas į puolimą ir likus vos pusei minutės išlygino rezultatą, kai Klebertas Ferreira pasižymėjo iš aštraus kampo. „Baltija“ nepasinaudojo proga atitrūkti, bet išsaugojo pirmą vietą ir taško persvarą prieš kauniečius.

Tuo tarpu duetą beveik prisivijo Vilniaus „Bekentas“. Namuose žaidę sostinės futbolininkai permainingoje kovoje prieš Mažeikių „VIP“ atsiliko daugiau nei pusę rungtynių, bet pademonstravo charakterį ir šventė pergalę 6:5. Net keturis įvarčius nugalėtojams įmušė ArsenijusBuinickis.

Tuo tarpu Radviliškio „Lokomotyvas“ įspūdingai 11:1 pervažiavo „Vievio žiedą“, o laikinosios sostinės klubų dvikovoje „Celsis“ 4-1 sutriuškino „Arsenalą“.

Evaldo Šemioto/Kauno diena nuotr.

Rezultatai:

Panevėžio „Baltija“ – Kauno „Vytis“ 3:3 (2:1)
Įvarčiai: 6 min. T.Švelna (1:0), 16 min. T.Salamanavičius (2:0), 16 min. T.Brandao (2:1), 25 min. E.Stankevičius (3:1), 32 min. T.Brandao (3:2), 40 min. K.Ferreira (3:3).

Vilniaus „Bekentas“ – Mažeikių „VIP“ 6:5 (2:3)
Įvarčiai: 6 min. A.Mika (0:1), 16 min. J.Zagurskas (1:1), 16 min. M.Šluta (1:2), 18 min. A.Mika (1:3), 20 min. A.Buinickij (2:3), 23 min. M.Šluta (2:4), 27 min. A.Buinickij (3:4), 27 min. A.Juchno (4:4), 34 min. A.Buinickij (5:4), 38 min. A.Buinickij (6:4), 39 min. G.Repšas (6:5).

Radviliškio „Lokomotyvas“ – „Vievio Žiedas“ 11:1 (4:1)
Įvarčiai: 1 min. J.Jeremejev (1:0), 5 min. A.Tamaliūnas (2:0), 11 min. E.Pilypas (3:0), 15 min. J.Gulbinas (4:0) 15 min. A.Meidus (4:1), 26 min. A.Tamliūnas (5:1), 26 min. J.Gulbinas (6:1), 28 min. J.Jeremejev (7:1), 31 min. D.Jankauskas (8:1), 35 min. T.Sirevičius (9:1), 37 min. J.Jeremejev (10:1), 40 min. T.Sirevičius (11:1)

Kauno „Arsenalas“ – Kauno „Celsis“ 1:4 (1:1)
Įvarčiai: 4 min. L.Sendžikas (0:1), 15 min. A.Armonas (1:1), 22 min. B.Olencevičius (1:2), 35 min. A.Kšanavičius (1:3), 37 min. T.Bučma (1:4).