Naujienos
Karštą 2023 m. rugpjūčio 6 dienos rytą Kupiškio paplūdimio futbolo aikštelėje savo jėgas išbandė septynios merginų futbolo komandos, kurios žaidė pliažo futbolą. Pasidalinę į du pogrupius: A -1. Pasvalio futbolo centro, 2. Šiaulių „Mamukai“, 3. Biržų „Širvėnos“ ir B 1. Panevėžio „Ekrano“, 2. Panevėžio futbolo akademijos „Panevėžys”, 3. Elektrėnų „Fly Ladies“, 4. Kupiškio FC „Narjanta“ . Komandos varžėsi dėl Panevėžio apskrities futbolo federacijos ir Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro įsteigtų prizų.
Po atkaklios ir permainingos kovos, baudinių serijų pagalba, dėl 3 vietos kovojo Panevėžio „Ekrano“ ir Pasvalio futbolo centro futbolininkės. Pergalę rezultatu 3:0 iškovojo panevėžietės.
Didžiajame finale, pasibaigus varžyboms skirtam laikui, rezultatas buvo lygus 2-2. Po baudinių serijos pergalę iškovojo Šiaulių „Mamukų“ komanda.
Asmeniniais prizais apdovanotos: Diana Balužytė- daugiausia įvarčių varžybose įmušusi futbolininkė (Kupiškio FC Narjanta“), geriausia varžybų vartininkė Atėnė Kulbytė (Panevėžio futbolo akademija) ir gražiausio įvarčio autorė Sonata Durienė ( Šiaulių „Mamukai). Atminimo dovanėles taip pat gavo jauniausia ir vyriausia (šauniausia ir pati pačiausią ).