Naujienos

Praėjusį šeštadienį Panevėžio futbolo akademijos salėje ir manieže vyko tarptautiniai 2008 metais gimusių berniukų mažojo futbolo 5×5 B lygio ir merginų mažojo futbolo 6×6 turnyrai PFA taurei laimėti.

Salėje žaidusių berniukų turnyre dalyvavo 8 komandos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. A pgrupis: Pasvalio SM, Jelgava BJSS, FK „Spurtas”-2, Panevėžio FA-1; B pogrupis: Panevėžio FA-2009, FM „Žaibas”, FK „Spurtas”-1, Panevėžio FA-2.

Varžybos vyko vieną kėlinį 18 minučių. Pogrupiuose pirmas ir antras vietas užėmusios komandos kovojo dėl 1-4 vietų, o trečias ir ketvirtas vietas užėmusios komandos vovojo dėl 5-8 vietų.

Panevėžiečiams šiame turnyre sekėsi prastai: trenerių Tado Butrimo ir Žilvino Banio treniruojamos Panevėžio FA-1, ir Panevėžio FA-2 komandos užėmė atitinkamai VII ir VIII vietas, o trenerio Lino Niurkos treniruojama Panevėžio FA-2009 komanda užėmė VI vietą.

Šiame mažojo futbolo turnyre pirmas dvi vietas iškovojo svečiai iš Vilniaus FK „Spurtas”-1 ir FK „Spurtas”-2 komandos.

Turnyro prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, geriausi komandų žaidėjai – asmeniniais prizais.

I

Kur kas geriau sekėsi Panevėžio futbolo akademijos trenerio Juozo Aleksos treniruojamai merginų komandai. PFA manieže vykusiame merginų mažojo futbolo 6×6 turnyre laimėjusi visas varžybas, panevėžietės užtikrintai tapo turnyro nugalėtojomis.

Turnyro prizininkės buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais, geriausios komandų žaidėjos – asmeniniais prizais.

Panevėžiečių gretose geriausia komandos žaidėja tapo Marija Galkina, rezultatyviausia – Karilė Liužinaitė (6 įvarčiai).

Nugalėtojomis tapo: Gintarė Bartkutė, Tereza Romanovskaja, Gabrielė Vitovskytė, Marija Galkina, Karilė Liužinaitė, Marija Stankevičiūtė, Viktorija Laksaitė, Austėja Varytė, Ugnė Kirvelytė, Fausta Didžgalvytė, Manfreda Bartusevičiūtė. Treneris Juozas Aleksa.