Naujienos
Futbolo akademija „Panevėžys” vykdė vaikų užimtumo projektą – stovyklą „Sugrąžinkime vaikus į stadionus”, kuri tęsėsi 2 savaites.
Smagiai leidžiamas laikas prabėga labai greitai, taip ir ši sportinė vaikų dienos stovykla atėjo į pabaigą.
Paskutinę stovyklos dieną vaikai dar kartą susipažino su Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialia įranga, jų darbo specifiką. Dar kartą vaikai buvo informuoti kaip reikia saugiai elgtis su ugnimi ir vandeniu. Sportininkai patys išbandė specialią aprangą, įrankius ir smagiai praleido laiką.
Paskutinę stovyklos dieną vaikai dalyvavo „Blic” futbolo turnyre, o po jo užkandžiavo skaniais kibinais ir ledais.
Futbolo akademija „Panevėžys” nori padėkoti Panevėžio miesto savivaldybei už galimybę dalyvauti vaikų užimtumo projekte, kuris suteikia daugiau galimybių rengti vaikų dienos sporto stovyklas, būtent, vasaros atostogų laiku, kai vaikai turi daug laisvo laiko.
Taip pat norime padėkoti tėveliams, kurie pasitikėjo Futbolo akademijos „Panevėžys” treneriais, kurie smagiai bendravo stovyklos metu su būsimais sportininkais, mokė juos futbolo paslapčių.
Vaikams mes nesakome viso gero – mes sakome iki pasimatymo futbolo treniruotėse, kurios prasideda rugpjūčio paskutinę savaitę.
Visus vaikus Futbolo akademija „Panevėžys” kviečia ateiti į futbolo treniruotes ir pabandyti pažinti Futbolo džiaugsmą kartu !!!
Rašykite mums ir skambinkite:
el. paštas: paneveziopfa@gmail.com
tel: 8 45 462933