Naujienos

Rugpjūčio 25 d. Pakruojo SC kartu su privačiais rėmėjais organizavo berniukų, gimusių 2013 m.ir jaunesnių, futbolo 5x 5 turnyrą skambiu pavadinimu „Iki mėnulio ir atgal“. Ant natūralios vejos varžėsi 12 komandų, suskirstytų į tris pogrupius.

Varžybose dalyvavo Pakruojo SC, Šiaulių FA, Pasvalio FC, Šiaulių rajono Kuršėnų SM, Joniškėlio FC, Panevėžio „Ekrano“, Ariogalos FM „Vienybės“, Radviliškio ŠSPC, Panevėžio FA- FK „Panevėžys“  bei  Akmenės SC  jaunieji sportininkai.

Kiekviena komanda turnyre sužaidė po 6 varžybas. Visiems dalyviams buvo įteikti atminimo medaliai, o geriausiems futbolininkams atiteko ir asmeniniai prizai. Taip pat visos komandos galėjo pasivaišinti didžiule pica.

Panevėžio FA U- 9 gretose šį kartą rungtyniavo ir jau kiek patyrę žaidėjai, ir rečiau į varžybas vykstantys sportininkai bei dar visai  sportinę karjerą pradedantys vaikai. Tai JONAS LALAS, JOKŪBAS SKARŽAUSKAS, DEINAS ŽARSKUS, GVIDAS REIKA, ROKAS MILAŠEVIČIUS, GVIDAS MILIŪNAS, DEIVIDAS JASELIŪNAS, MATAS TREPULIS, ADAS JASNAUSKAS, ADOMAS PISKARSKAS, IGNAS BERIOZOVAS BEI SVEČIAS IŠ ANGLIJOS, ten gyventis ir futbolo treniruotes lankantis,  BENAS.

Geriausiuoju futbolininku savo komandoje pripažintas Jonas Lalas.

Komandą treniruoja treneris Ričardas Čereška.