Naujienos

Šeštą savaitgalį iš eilės Lietuvos sostinėje vykęs „Ateitis CUP“ turnyras buvo išskirtinis – pirmąkart per devynerius metus jame dalyvavo atstovai iš Indijos. Tik pirmadienį biurokratinius klausimus Mumbajuje išsprendę indai jau po trijų dienų mindė Lietuvos žemę, o dar po dienos – „Sportimos“ ir LFF sintetines dangas.

„Be abejo, jie tapo turnyro puošmena – visi norėjo su jais sužaisti, visi norėjo pabendrauti, nusifotografuoti ir panašiai. Labai džiaugiamės, kad jiems pavyko išspręsti visus migracinius reikalus ir jie buvo su mumis“, – sakė pagrindinis turnyro organizatorius Dainius Gudaitis.

Vos 38 vietą užėmusi Mumbajaus komanda dėkodama už turnyrą, organizatorius apipylė dovanomis ir kitą sezoną žadėjo sugrįžti su gerokai stipresne komanda.

Turnyro laimėtojais tapo Jurijaus Konopliovo akademijos iš Rusijos atstovai. Jie finale 2:0 nugalėjo Rygos „Metta“ bendraamžius. Mažoji taurė atiteko Tbilisio „Dinamo“ ekipai, o ketvirtoji – Kursko DYYSSH-4 ekipai. Geriausiai pasirodę Lietuvos atstovai – septintą vietą užėmę FA „Panevėžys” atstovai.

Trenerio Albino Radecko treniruojama panevėžiečių komanda varžėsi H grupėje. Savo grupėje akademijos atstovai laimėjo 7:0 prieš FC „Angelball” Saint Petersburg, 4:0 prieš MRJK Viimsi, 3:0 prieš GrIFK ir 1:1 sužaidė lygiosiomis su RCOR-BGU Minsk komanda, ir dėl geresnio įvarčių santykio tapo H grupės nugalėtoja.

Kovoje dėl 1-8 vietų panevėžiečiai pralaimėjo 0:3 FK „TUKUMS 2000” komandai ir 0:2 FS „Metta” Riga komandai, o finale dėl 7 vietos rezultatu 2:1 įveikė FC Saburtalo Tbilisi komandą.