Naujienos
Gegužės 28 d. sostinės „Sportima“ manieže savo jėgas A ir B lygiuose išbandė jaunieji futbolininkai, gimę 2015 m. ir jaunesni. Tarp 18 komandų futbolo turnyre dvejomis komandomis dalyvavo ir Panevėžio FA – FK „Panevėžys“ auklėtiniai.
Vieniems tai buvo tik pirmas turnyras ir varžybų krikštas, kiti jau savo karjeroje turi virš 10 turnyrų, o kai kam neblogai sekasi varžytis ir su metais vyresniais futbolininkais. Beje, mūsiškių gretose Vilniuje rungtyniavo net 3 sportininkai, gimę 2016 m.
Turnyrą vainikavo stipriausiųjų ekipų apdovanojimas bei įspūdingi fejerverkai, o tėveliai savo mažylių pirmuosius žingsnius futbole galėjo stebėti varžybų arenoje bei gražiose nuotraukose socialiniuose tinkluose, kurias patalpino varžybų organizatoriai.
Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais. Nors panevėžiečiai iki prizininkų pakylos nepakilo, tačiau sukaupė tikrai daug vertingos patirties. FA – FK „Panevėžys“ auklėtiniai sužaidė 13 varžybų. Žaista prieš Vilniaus FM „Fortūną“, Vilniaus „Ateitį“, Kauno FA „Herojai“, Kauno „Hegelmann“, Vilniaus FK „Margirį“, Vilniaus FK „Vilnių“, Vilniaus „Vytį“, Vilniaus TFA „Riteriai“, Vilniaus FK „Nikė“, Vilniaus „Žalgirietį“.
Šalies sostinėje rungtyniavo 18 Futbolo akademijos auklėtinių: MOTIEJUS SABALIAUSKAS, UGNIUS PETRUTIS, DEINAS ŽARSKUS, ELDARAS MERKELIS, EMILIS NARVAIŠIS, GUSTAS MILAKNIS, DOMINYKAS LIGEIKA, DANAS KULBĖ, MATAS IMBRASAS, IGNAS LAPINSKAS, ARONAS JACKUS, ARIJUS BERTAŠIUS, LUKAS, KAJUS VENCKUS, LUKAS KRIPAITIS, EMILIS VAITKEVIČIUS, RĖJUS PETRAITIS IR EIMANTAS BUČIUS.
Futbolininkus treniruoja FA treneris Ričardas Čereška.