Naujienos

Praėjusį savaitgalį Kauno sporto halėje vyko Lietuvos mokinių mažojo futbolo 5×5 finaliniai etapai. Šeštadienį Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos vykdomas turnyras prasidėjo nuo U-10 (2009 m. gim.) komandų pusfinalių. Panevėžio FA-FK „Panevėžio“ ekipa rezultatu 4:0 nugalėjo Ukmergės SC, o Mažeikių SM 3:0 įveikė Alytaus SRC bendraamžius. Mažajame finale alytiškiai 3:1 įveikė ukmergiškius ir iškovojo bronzos medalius. Dvikovoje dėl čempionų titulo tokiu pat rezultatu panevėžiečiai laimėjo prieš mažeikiečius. Pusfinalyje įvarčius pelnė: Majus Petukauskas, Einoras Puzinas, Kipras Zelba, Deividas Dyponas. Finale pasižymėjo: Naglis Dešris, Majus Petukauskas, Matas Nasyrovas.

Čempionais tapo: Jonas Urbonas, Matas Nasyrovas, Majus Petukauskas, Matas Švelnė, Kipras Zelba, Naglis Dešris, Martynas Bendžius, Matas Liaudanskas, Jomantas Urbonas, Titas Šimkevičius, Deividas Klimavičius, Nojus Šimaitis, Deividas Dyponas, Einoras Puzinas, Denas Irtmonas. Treneris Linas Niurka.

Geriausiu finalinio etapo vartininku pripažintas panevėžietis Matas Liaudanskas.

Sekmadienis halėje prasidėjo nuo U-12 (2007 m. gim.) komandų pusfinalių, kurie tapo itin rezultatyvūs. Panevėžio FA-FK „Panevėžys-1“ ekipa rezultatu 14:2 nustelbė Jonavos KKSC bendraamžius, o Klaipėdos FM-2 įveikė Vilniaus VFA „Geležinis vilką-2“ rezultatu 6:1.

Čempionato trofėjus iškeliavo į pajūrį – didžiajame finale klaipėdiečiai 2:1 nugalėjo panevėžiečius. Tuo tarpu bronzos medalius pelnė vilniečiai, kurie įveikė jonaviečius 15:1.

Sidabro medaliais pasidabino: Adas Jasiūnas, Oskaras Janušas, Matas Dilys, Matas Pušnys, Arminas Astafejevas, Ignas Lukoševičius, Majus Žižys, Augustas Butkus, Augustas Gedžiūnas, Rokas Kulbis, Eimantas Žižiūnas, Gustas Muraška, Airidas Šaltys, Nojus Mulevičius, Aronas Šlikas. Treneris Albinas Radeckas.

Geriausiu finalinio etapo gynėju pripažintas panevėžietis Ignas Lukoševičius.

Popietę surengtos U-13 (2006 m. gim.) čempionato finalinės rungtynės. Pirmajame pusfinalyje Panevėžio FA-FK „Panevėžys-1“ auklėtiniai nugalėjo FK „Garliava“-SM 2:1, o antrajame Trakų KKSC 4:1 įveikė Palangos FK „Granitą“.

Trečios vietos apdovanojimus pelnė Garliavos futbolininkai, kai 8:2 pranoko palangiškius. Trakų KKSC jaunimas didžiajame finale 2:1 nugalėjo panevėžiečius ir pasipuošė čempionų medaliais.

Sidabro medaliais pasidabino: Ignas Chachlauskas, Dominykas Vertelka, Mantas Malatokas, Faustas Alekna, Džiugas Keliuotis, Armandas Jusys, Aistis Budrys, Augustas Dūda, Elmis Tamulėnas, Matas Jonaitis, Edvinas Puikis. Treneris Tadas Butrimas.

Geriausiu finalinio etapo puolėju pripažintas panevėžietis Edvinas Puikis.

Panevėžio futbolo akademija sveikina čempionus ir vicečempionus bei linki skambių pergalių ateinančiuose čempionatuose ir turnyruose.