Naujienos

Birželio 15 d. puikia futbolo veja visoje šalyje garsėjančiame Pasvalio stadione buvo surengtas berniukų, gimusių 2015 m., futbolo 5x 5 turnyras. Organizatoriams, Pasvalio futbolo centrui, pavyko pakviesti net 15 komandų. Žadėta, kad toks futbolo renginys bus tradicinis ir vyks kasmet birželio viduryje. Stadione varžėsi komandos iš Plungės „Babrungo“, Vilniaus FK „Vilniaus“, Šiaulių FA, Šiaulių FK „Gintra“, Pasvalio FC, Panevėžio FA „Panevėžys“, Jonavos FK „Jonava“ ir Panevėžio FK „Ekranas“.

Visiems futbolininkams buvo įteikti atminimo medaliai ir sportininkai, nepabūgę itin karšto bei tvankaus oro,  pavaišinti ledais. Panevėžio FA dalyvavo dvejomis komandomis. Vienoje žaidė sportininkai gimę 2015 m., o kitoje buvo berniukai metais vyresni, tačiau dar tik nesenai pradėję futbolo užsiėmimus bei į  varžybas ar turnyrus važiuojantys rečiau.

Futbolu ant natūralios žolės mėgavosi 16 FA auklėtinių: IGNAS BERIOZOVAS, JOKŪBAS SKARŽAUSKAS, MANTVYDAS OKSAS, EMANUELIS ŠIMAITIS, TIJUS ŠLAMAS, FAUSTAS KUOKALAS, JOKŪBAS JANUŠAUSKAS, MARKAS JEMELJANOV, LUKAS ŽILYS, TAURAS DYPONAS, EMILIS NARVAIŠIS, ELDARAS MERKELIS, UGNIUS PETRUTIS, GUSTAS MILAKNIS, ROKAS MILAŠEVIČIUS IR IGNAS GORIS.

Komandos treneris Ričardas Čereška.