Naujienos
Žvarbų sausio sekmadienio rytą U19 Futbolo akademijos “Panevėžys” – Raimundo Sargūno sporto gimnazijos komanda dalyvavo 5 komandų futbolo turnyre “Mažeikių snaigės”.
Turnyras vyko Mažeikių sporto mokyklos dirbtinės dangos futbolo aikštėje, dalyvavo komandos iš Tauragės, Gargždų, Šiaulių, Panevėžio ir Mažeikių.
Žaisdami rato sistema, komandos sužaidė po 4 rungtynes ir ta komanda, kuri surinko daugiausia taškų tapo turnyro nugalėtoja. Su 8 taškais turnyro čempionė tapo Tauragės FK “Tauras” komanda, antrą vietą užėmė Šiaulių FA futbolininkai. Panevėžiečiai surinkę 5 taškus ir turnyre likdami treti, džiaugėsi įgyta patirtimi žaidžiant žiemos viduryje 11×11, puikiai suorganizuotame futbolo turnyre.
FA “Panevėžys” – Raimundo Sargūno sporto gimnazijos komandos vardą garsino ir gynė: Oskaras Janušas, Matas Baltakys, Ignas Chachlauskas, Benas Kavaliūnas, Nojus Mulevičius, Elijus Kriuka, Džiugas Keliuotis, Eivydas Tumasa, Mykyta Ryžkov, Nandas Bajorinas, Aistis Budrys, Marius Čiopeliovas, Mykyta Ruban, Pavel Zolob.
Ačiū Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos pavaduotojai sportui Eglei Zablockytei paskatinusiai ir padėjusiai organizuoti transportą kad nuvyktume į turnyrą.
Komandą treniruoja treneris Darius Butkus.