Prieš būsimą Elitinės jaunių lygos sezoną – klubų susitikimai su Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos atstovais !!!

by dariusfm@gmail.com
Rugpjūčio 17 d. 12.00 val. Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos aktų salėje įvyks Futbolo akademija „Panevėžys” organizuotas susitikimas su LFTA atstovais, kurie supažindins su teisėjavimo naujovėmis, jų pakitimais, jas paaiškins ir diskutuojant bus galima suprasti kaip jų išvengti.
Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos nuostatus papildė punktas, jog klubai prieš čempionato startą privalo dalyvauti susitikime su Lietuvos futbolo teisėjų asociacija (LFTA).
Čempionatą vykdanti Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacija (LVJUFA) kartu su LFTA inicijavo kampaniją, kurios metu teisėjų asociacijos atstovai liepos ir rugpjūčio mėnesiais atvyks į „Samsung Galaxy Watch“ Elitinėje jaunių lygoje dalyvausiančius klubus, siekiant pagerinti tarpusavio bendradarbiavimą, išklausyti visas suinteresuotas puses, aptarti diskutuotinus momentus.
Susitikimų metu bus pristatyti futbolo taisyklų atnaujinimai, aptarti teisėjavimo ir drausminių pažeidimų momentai. Susitikimo metu turės dalyvauti klubo žaidėjai, trenerių personalas, taip pat organizacija gali deleguoti tėvų bendruomenės atstovą (-us).
Kviečiame futbolininkus, kurie jau žaidžia (11×11), trenerius, vadovus ir tėvelių atstovus į susitikimą su futbolo teisėjais .

Siekdami pagerinti svetainės darbą naudojame slapukus. Sutinku