Naujienos

Tegul tai būna profesionalaus futbolininko kelio pradžia !!!  Futbolo akademija „Panevėžys” nori pasidalinti labai džiugia naujiena. Futbolo akademijos „Panevėžys” – PRSSG auklėtinis Nojus Lukšys pasirašė profesionalę sporto sutartį su Panevėžio miesto reprezentacine futbolo komanda FK „Panevėžys”, kuri galios iki 2025 m.

Nojus Lukšys nuo pat gimimo matė ir gyveno futbolu, nes jo tėtis Povilas Lukšys taip pat buvo profesionalus futbolininkas o dabar treneris. Jis iki šios dienos yra LFF A lygos rekordininkas – 194 įvarčiai per 475 rungtynes.  Nuo pat pirmos treniruotės Nojus futbolo treniruotes lankė pas Futbolo akademijos trenerį Ričardą Čerešką.  Treniruodamasis Akademijoje Nojus ne kartą yra tapęs Lietuvos jaunimo  futbolo čempionatų prizininku bei čempionu. Atstovavo Lietuvą U17,U19 Lietuvos futbolo jaunimo rinktinėse atrankoje į Europos futbolo čempionatus.

Praėjusiame sezone N. Lukšys debiutavo pagrindinėje FK „Panevėžys” ekipoje – sužaidė beveik pusvalandį Lietuvos čempionato akistatoje svečiuose su „Jonava“. Be to, panevėžietis buvo mestas į kovą „Hegelmann LFF taurės“ susitikime su Utenos „Uteniu“.

2022-aisiais „Optibet Pirmoje lygoje“ atakuojantis futbolininkas pasirodė 26-eriose rungtynėse, per kurias pelnė 4 įvarčius.

Šiemet šalies jaunimo rinktinių atstovas su „Panevėžio B“ ekipos marškinėliais ketina dar garsiau pareikšti apie save.

„Praėjusį sezoną pradėjome labai prastai. Po pirmojo rato buvome ties iškritimo riba, pasiekėme vos vieną pergalę, tačiau vasaros metu pasipildę keliais žaidėjais pradėjome žaisti vis geriau ir geriau. Antrą ratą baigėme geriausių trejete, kas leido finišuoti dešimtuke ir neiškristi iš lygos.

Sveikiname Nojų ir linkime toliau tobulėti, mušti įvarčius ir garsinti FK „Panevėžys”, Panevėžio miestą bei Lietuvą.

.