Naujienos

Praėjusį šeštadienį Kaune S. Dariaus ir S. Girėno stadione vyko 2007 metais gimusių vaikų futbolo turnyras. Futbolo akademijai „Panevėžys” atstovavo dvi trenerio Albino Radecko treniruojamos komandos. FA „Panevėžys” A pgrupyje laimėjo visus susitikimus: 1:0 prieš Kauno „Ąžuolą B”, 3:0 prieš Vilniaus „Granitą”, 2:0 prieš Marijampolės „Sūduvą”, 7:0 prieš Kauno FM „Taurą B” ir iškovojo pirmą vietą pogrupyje.

B pogrupyje dalyvavusi FA „Panevėžys B” komanda 2:1 nugalėjo Ukmergės SC, 4:0 Kauno „Ąžuolą”, 0:1 pralaimėjo Kauno FM „Tauras” komandai, o lemiamose rungtynėse netikėtai 1:0 nugalėjo Vilniaus „Geležinį Vilką” ir užėmė pirmą vietą pogrupyje.

Finale susitiko pirmas vietas pogrupiuose laimėjusios abi panevėžiečių komandos. Po atkaklios kovos rezultatu 1:0 turnyro nugalėtojais tapo FA „Panevėžys” pirmoji komanda.

Turnyro metu buvo renkami geriausi komandų žaidėjai, FA „Panevėžys” geriausiu pripažintas Matas Dilys, o FA „Panevėžys B” – Benas Kavaliūnas.

Nugalėtojų komandoje žaidė: Oskaras Janušas, Adas Jasiūnas, Majus Žižys, Augustas Butkus, Nojus Mulevičius, Ignas Lukoševičius, Eimantas Žižiūnas, Matas Dilys, Airidas Šaltys, Arminas Astafejevas, Augustas Gedžiūnas.

Antros vietos laimėtojais tapo: Pijus Sadauskas, Laurynas Aleliūnas, Gabrielius Likša, Matas Petrulaitis, Jokūbas Silantjevas, Danielius Tomkevičius, Benas Kavaliūnas, Kajus Puzinas, Armandas Pukevičius, Armandas Bunys, Kornelijus Užėnas.