Naujienos
Balandžio 2 d. Kauno LFF treniruočių manieže vyko (7×7) futbolo turnyras. Jame dalyvavo dvi Panevėžio FA vaikinų, gimusių 2012 metais komandos. A pogrupyje I-oji komanda nugalėjusi Hegelmann, Garliavos, Šiaulių FA, bei minimaliu rezultatu 1:2 nusileidusi Vilniaus BFA ekipai, užėmė II-ą vietą. Jai atstovavo: Faustas Petronis, Armandas Dulkė, Martynas Baublys, Arnas Mackevičius, Aronas Vasiliauskas, Armandas Šimaitis, Kristupas Juknevičius, Armandas Bernotavičius ir Nojus Žižys.
B pogrupyje žaidusi II mūsų miesto komanda tapo turnyro čempionais. Jie nugalėjo BFA, Garliavos ir dukart Ąžuolo vaikinus. Taurė ir medaliai buvo įteikti Matui Žalnieriūnui, Vakariui Ščerbinskui, Manueliui Voveriui, Titui Vaišvilai, Gustui Braždžiūnui, Matui Kurlinskui, Kajui Baltramiejūnui, Lukui Ramoniui, Emiliui Petroniui, Tijui Navarskui ir Jokūbui Siliūnui.
Vaikai pademonstravę gražų ir technišką futbolą džiaugėsi žaidimu, rodė didelį kovingumą ir norą tobulėti. Tai buvo paskutinis jėgų patikrinimas prieš kitą savaitę prasidėsiantį Lietuvos čempionato II-ą ratą. Visi turnyro dalyviai apdovanoti turnyro dalyvio medaliais.
Vaikinus gyrė futbolo akademijos treneris Giedrius Juzelėnas, kuris ir treniruoja U11 futbolo komandą.