Naujienos
Kaip ir kiekvieną vasarą Panevėžyje vyksta renginiai miesto aikštėje būtent penktadieniais. Paskutinį birželio penktadienį Panevėžio apskrities futbolo federacija suorganizavo 3×3 turnyrą Laisvės aikštėje, penktadienio renginių metu.
Kaitinant saulei ir temepratūrai pakius virš 30 laipsnių į turnyrą susirinko 3 jaunuolių komandos, kurios sužaidė po 2 rungtynes ir išsiaiškino tunryro nugalėtojus.
Trečiąją vietą užėmė komanda pasivadinusi „Grybai”, antri turnyre tapo – „Baravykai” komanda, turnyro nugalėtojais tapo kaomanda „Raudoni”.
Visos trys komandos buvo apdovanotos medaliais o komanda nugalėtoja apdovanota ir turnyro taure.
Sekantis 3×3 futbolo turnyras vyks liepos 26 d. 18.00 val. prie J. Miltinio dramos teatro. Kviečiame sekti informaciją facebook tinklalapyje ir aktyviai dalyvauti.