Naujienos
Lietuvos futbolo federacija patvirtino sertifikavimo rezultatus – mūsų akademija įvertinta 3 žvaigždutėmis. Šis pasiekimas įvertintas 20000 eurų ir 2401 eurų vertės Pro Soccer data programiniu paketu metams.
Mes toliau dirbsime pagal RSC Anderlecht metodiką, mezo blokus ir didaktikos principus, ir juos adaptuosime, tobulinsime savo žinias ir įžvalgas.
Džiaugdamiesi gautomis 3 žvaigždutėmis, kitais metais sieksime gauti 4 žvaigždutes. Tam pasiekti reikės viso kolektyvo pastangų, noro tobulėti, siekiant užsibrėžtų rezultatų.
Vadinasi, yra kur tobulėti, svarbiausia žinome kur norime nueiti ir kokiu keliu.
Pagrindinė mūsų stiprioji pusė yra trenerių kvalifikacija ir pilnos „futbolo piramidės” turėjimas – nuo mergaičių (WU15, WU17, LMFA I lyga) iki berniukų, nuo U6 iki U19 komandų ir „piramidės” viršūnė, kiekvieno auklėtinio siekiamybė – Optibet A lyga FK „Panevėžys”.
Kur bus išleistos lėšos ? Trenerių kvalifikacijos kėlimui, komandų plėtrai ir dalyvavimui čempionatuose, inventoriaus įsigijimui, darbo užmokesčio fondui (tam tikroms pareigybėms).
Visa tai – kokybiškam proceso tobulinimui.
Mažais – dideliais žingsneliais einame į priekį.
Sveikinimai visai FA-FK „Panevėžys” bendruomenei ir kolektyvui, kurie įdėjo daug darbo ir pastangų, kad tobulėtume ir būtume geresni.