Naujienos
Futbolo klubas „Panevėžys“ atsisveikino su saugu Matijumi Remeikiu, kuris pradėjo pasirengimą sezonui su Plovdivo „Botev“ klubu. Bulgarijos ekipa vasarį išpirko futbolininko kontraktą, tiesa, M. Remeikis kelis mėnesius atstovavo „Panevėžiui“ nuomos pagrindais.
Buvęs FA „Panevėžys“- Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos ugdytinis į Panevėžį atvyko iš Alytaus į 7 klasę. Trenerio Dariaus Žindulio ugdomas žaidėjas žaidė įvairiose jaunimo, U-21 ir Nacionalinėje futbolo rinktinėse. Žaisdamas Matijus tobulėjo kaip žaidėjas ir kaip jaunas savarankiškas žmogus, buvo pavyzdys visiems FA „Panevėžys” ugdytiniams.
Iš viso Lietuvos čempionate alytiškis su Aukštaitijos sostinės ekipos marškinėliais sužaidė 74-erias rungtynes, per kurias pelnė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą.
Su „Panevėžiu“ M. Remeikis tapo šalies čempionu, du sykius triumfavo „TOPsport LFF taurėje“ ir kartą kėlė į viršų „FPRO LFF taurės“ trofėjų. Be to, rungtyniavo UEFA Konferencijų lygos atrankos varžybose.
Praėjusių metų geriausias jaunas Lietuvos futbolininkas pasidalino savo mintimis su fk-panevezys.lt svetaine.
„Esu jau Bulgarijoje, pradėjau treniruotis, tikiuosi greitai adaptuotis ir įsitvirtinti komandoje.
Noriu padėkoti visiems fanams, žaidėjams, treneriams – Panevėžyje buvo tikrai smagus ir malonus laikas. Noriu palinkėti „Panevėžio“ klubui didžiausios sėkmės ir skambių pergalių!“, – teigė saugas.