Treneris turi privilegiją ne tik treniruoti tam tikram sporte, bet taip pat ir formuoti asmenybę. Treneris yra tas, kuris moko tobulėti. Jis užima ypatingą vietą žaidėjų gyvenime. Jis yra tas asmuo, kuriam galite patikėti vaiko priežiūrą, žinodami, kad treneris daro vaiką stipresniu, greitesniu, atsparesniu, geresniu žaidėju ir geresniu žmogumi.
Žinome, kad yra trenerių, kurie mumyse atskleidžia tai, kas geriausia.
Yra trenerių, kurie pyksta ant žaidėjų dėl jų pačių gerovės. Leiskite jiems kartais rėkti, nes jie žino, kad auklėtiniai gali daug daugiau iš savęs reikalauti. Kurie labiau nei bet kas jaučia, kada viskas vyksta ne taip, kaip planuota, tačiau taip pat ir jų džiugesį jausite labiau nei kada nors anksčiau.
Treneris yra tas, kuris rūpinasi kitais. Ne tik fizine sveikata, bet ir emocine, nes kaip geras treneris žino, kad puikiausias pasirodymas pasiekiamas išlaikant tinkamą emocinę pusiausvyrą.
📌 Klausimas toks: kas rūpinasi treneriu? Ar mes tikrai vertiname jų darbą? Ar žinome apie jo intelektinį darbą, slypintį už treniruočių (knygos, studijos, konferencijos)?
📌 Ar vertiname laiką, kurį aukoja savo – savo šeimos, vaikų, draugų – sąskaita tam, kad tarnautų kitiems?
📌 Ar vertiname mūsų vaikų trenerių pastangas, kurios dažnai gerokai viršija formalius įsipareigojimus? Kodėl taip dažnai elgiamės su jais nepagarbiai?
Juk tai Žmogus, kuris padeda mūsų Vaikams pažinti ir mylėti vienas kitą❗ ❗ ❗