Naujienos

Daugiau informacijos apie projektą:

https://www.jaunimofutbolas.lt/naujienos/regioniniu-futbolo-talentu-centru-projektas-pasitinka-nauja-sezona

2023 m. Lietuvos futbolo federacijos techninio departamento  pristatyta regioninių futbolo talentų centrų iniciatyvą yra skirta kokybiškai vykdyti jaunųjų futbolininkų ugdymą, identifikuoti talentingus žaidėjus ir padėti jiems įgyvendinti savo potencialą.

Iš viso buvo įkurti septyni regioniniai centrai, kuriuose vyko 2 papildomos savaitinės treniruotės akcentuojant tik individualų tobulėjimą. Vaikinai kviečiami užsiregistruoti į atviras treniruotes Panevėžyje, Šiauliuose, Telšiuose, Klaipėdoje, Marijampolėje, Vilniuje ir Kaune.

Turėsime reikšmingų projekto naujovių. 2011 metais gimė vaikinai turės daugiau į žaidimą orientuota treniruočių procesą, kadangi juos galimi laikyti jaunimo rinktinės, U14 Future kandidatais. Turėsime keturis centrus Vilniuje,Kaune,Klaipėdoja ir bendrą Šiaulių ir Panevėžio, kur atranką įveikę vaikinai treniruosis kartu nuo 2 iki 4 kartų per mėnesį, bei turėsime mėnesines stovyklas LFF Kauno treniruočių centre. Tuo metu jaunesni 2012-2015 gimimo žaidėjai turės 2 savaitines treniruotes savo regioniniame centre.

Taip pat į atrankų procesą kviečiame trenerius, atvykti ir padėti rasti mūsų talentingiausius žaidėjus kartuLFF suteiks reikiamą informaciją, bei „skautinimo“ formą. Po atrankos visų savanorių trenerių, bei LFF ekspertų rezultatai bus sumuojami ir atrenkami daugiausia balų gavę žaidėjai.

Kiekvienas Treneris norintis prisidėti prie atrankų proceso privalo užpildyti registracijos formą ir atvykti nurodytu laiku.

Trenerių/skautų registracijos forma:

 

https://forms.office.com/e/de4L6WqAZ2